This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.Witaj na noxhp.pl - Oficjalnym forum gry Roleplay w uniwersum Harrego Pottera - NOXJak zagrać? 

1. Do rozpoczęcia gry w NOX wymagane jest posiadanie podstawowej gry Minecraft w wersji 1.12.2. Jeśli jej nie posiadasz, kliknij tutaj aby pobrać Minecraft.


2. Po pobraniu pliku Minecraft.exe, uruchamiamy go. W polu USERNAME wpisujemy dowolny tekst, którym później stanie się twoim loginem. Zalecamy go gdzieś zapisać bądź przed przejściem do punktu 3, wejśc w: Options i wybrać opcję "Stay Logged In", by zapamiętało nasz login.


3. W lewym dolnym rogu w zakładce Version wybieramy 1.12.2 i klikamy środkowy guzik: Play

Instalacja gry minecraft - poradnik NOX


4. Po wczytaniu się gry wyświetli nam się menu, z którego należy wybrać Multiplayer

Instalacja gry minecraft - poradnik NOX


5. Wybieramy Add Server lub Dodaj Serwer

Instalacja gry minecraft - poradnik NOX


6. W polu tekstowym Server Address wpisujemy: 34.89.239.244


7. Klikamy "Done" bądź "Gotowe" po czym w zakładce Multiplayer będzie nam się wyświetlała gra NOX.


8. Klikamy w grę NOX i wybieramy opcje "Join Server" / "Dołącz do serwera".Jak poprawnie skonfigurować Minecraft do gry NOX?

Już możemy grać jednak aby czerpać pełnie radości z rozgrywki w NOX, zalecamy zastosowanie się także do poniższych instrukcji, które sprawią że gra będzie lepiej wyglądać, działać, unikniemy błędów, a nasza przygoda będzie jeszcze bardziej magiczna!


1. Pobieramy dodatek do Minecraft czyli Optifine Kliknij tu, następnie go otwieramy i klikamy guzik "Install".


 2. Uruchamiamy grę Minecraft i przechodzimy do "Options" (Opcje) --> Video Settings (Ustawienia graficzne)

-Brightness (Jasność) ustawiamy na wartość pomiędzy 30, a 35%, by nie utracić pięknego oświetlenia gry.

-Wchodzimy w "Details" i przełączamy opcję Clouds (chmury) na OFF (wyłączone).

-Klikamy Done (gotowe)


3. Powracamy do menu głównego, wchodzimy ponownie w Options (opcje) i wybieramy "Music & Sounds" (Muzyka i dźwięki), suwak "Music" (Muzyka) przełączamy na 0 i klikamy Done (gotowe).

Nie martw się - nie utracisz pięknej muzyki z NOX, po prostu wyłączysz muzykę z minecrafta, która może podować u ciebie błędy dźwiękowe w trakcie gry.